Ochrona stali

POWIERZCHNIE STALOWE

w ramach naszej oferty zapewniamy również piaskowanie powierzchni stalowych i betonowych na terenie całego kraju.

DLACZEGO WARTO CHRONIĆ STAL?

Stalowe powierzchnie mogą zostać szybko zniszczone przez liczne substancje chemiczne, przemysłową atmosferę lub czynniki naturalne. Wyjątkowo niebezpieczne są kwasy i alkalia, które potrafią strawić stalowy element szczególnie szybko. Aby przeciwdziałać tym zjawiskom, niezbędne są usługi antykorozyjne, gdyż proces trawienia stali bardzo rzadko wyhamowuje samoczynnie.

Zabezpieczenia chemoodporne stali są konieczne w atmosferze przemysłowej oraz wszędzie tam, gdzie na powierzchnię stali działają szkodliwe czynniki atmosferyczne, np. woda lub kwaśne deszcze. Antykorozja jest tak istotna, gdyż nawet niewielki obszar, na którym pojawiła się rdza, prowadzi do zniszczenia całej powierzchni stali.

Oznaki korozji będą widoczne nawet na stalach szlachetnych, jeśli nie zostały one pokryte powłoką chemoodporną, a narażone są na działanie oparów chemicznych. Elementy takie, jak wykładziny chemoodporne czy zbiorniki chemoodporne mają przy okazji pozytywny wpływ na czystość produkcji, gdyż nie dopuszczają do sytuacji, w której odpadająca rdza przedostaje się do produktu.

Biuro

ul. Szczepankowo 130,
61-306 Poznań

Kontakt

tel. +48 61 670 60 50
info@breston.pl

Więcej...