Anodownie, Cynkownie, Galwanizernie

Oferta realizacyjna na rzecz obiektów pokrywania powierzchni metali – anodowni, cynkowni elektrolitycznych, galwanizerni oraz częściowo ocynkowni ogniowych – zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie opracowania i wykonania zabezpieczeń chemoodpornych posadzek oraz konstrukcji betonowych – m.in. tace awaryjne zbiorników i instalacji, kanały ścieków, inne powierzchnie narażonych na kontakt z medium. Działamy zarówno na obiektach inwestycyjnych, jak i w zakresie remontów istniejących posadzek włącznie z naprawami podłoża betonowego. Zawiera się w tym:

  • Zabezpieczenie chemoodporne posadzek w pomieszczeniach magazynowania chemikaliów i składników kąpieli.
  • Wykonawstwo posadzek chemoodpornych w przestrzeniach oczyszczalni ścieków.
  • Zabezpieczenia posadzek w obszarze linii procesowej oraz – w szczególności – pod linią procesową gdzie posadzka jest wysoce narażona na zaleganie i zatężanie agresywnych odcieków z wanien na powierzchni.
  • Zabezpieczenie tac awaryjnych zbiorników magazynowych zawierających media używane podczas procesu przygotowania powierzchni.
  • Zabezpieczenia chemoodporne wnętrz kanałów technologicznych w obrębie instalacji procesowej.

Ponadto w zakresie remontów możemy zaoferować naprawy wanien procesowych. Stosowane przez nas technologię laminatów epoksydowych oraz winyloestrowych pozwalają na realizację naprawy wanny (uszczelnienia od wewnątrz) bez demontażu urządzenia z linii procesowej.

 

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Przedstawicielem (Przenieś na podstronę Kontakt).

Biuro

ul. Szczepankowo 130,
61-306 Poznań

Kontakt

tel. +48 61 670 60 50
info@breston.pl

Więcej...