Zabezpieczenie stali przed korozją

Breston jest sprawdzonym Wykonawcą powłok antykorozyjnych dla przemysłu chemicznego. Specjalizujemy się w pracach antykorozyjnych wnętrz zbiorników stalowych oraz konstrukcji stalowych pracujących w pełnym/okresowym zanurzeniu. Odpowiednie zabezpieczenia stali przed korozją wykonujemy na terenie całego kraju, wykorzystując do tego celu odpowiednie systemy malarskie: rozpuszczalnikowe, bezrozpuszalnikowe lub wodne.

Usługi antykorozyjne wykonujemy kompleksowo, zaczynając od analizy obciążeń chemicznych powłoki, przez przygotowanie i naprawy podłoża stalowego, kończąc na pokryciu podłoża nową warstwą antykorozyjną. Do prac wykorzystujemy materiały marki własnej jak również powłoki od innych wiodących Producentów z rynku krajowego.

Doświadczenie zbudowaliśmy na bazie szerokiej gamy Inwestorów, koncentrując działania na obiektach przemysłu chemicznego jako tych stanowiących dla Wykonawców największe wyzwania m.in PCC Rokita, MM Kwidzyń, PKN Orlen, GA ZA Puławy,  ArcelorMittal. W ramach oferty zapewniamy również profesjonalne piaskowanie powierzchni stalowych i betonowych na obszarze całego kraju.

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Przedstawicielem (Przenieś na podstronę Kontakt).

Biuro

ul. Szczepankowo 130,
61-306 Poznań

Kontakt

tel. +48 61 670 60 50
info@breston.pl

Więcej...