Płytki Chemoodporne

W naszej ofercie znajduje się układanie powłok/posadzek z płytek klinkierowych np. Argelith. Płytki te od lat stanowią dla wielu wyznacznik jakości w zakresie powłok chemoodpornych oraz, czemu nie da się zaprzeczyć – estetyki rozwiązania.

Na tle pozostałych Wykonawców wyróżniamy się faktem że do spoinowania płytek zamiast materiałów mineralnych bądź polimerowo-cementowych stosujemy głównie spoiwa syntetyczne – epoksydowe oraz winyloestrowe – o wyraźnie wyższych parametrach chemoodporności. Dodatkowo, na życzenie Inwestora możemy wykonać dodatkowe warstwy chemoodporne pod płytkę stanowiące dodatkowe zabezpieczenie na wypadek mechanicznego uszkodzenia powłoki z płytek uniemożliwiając kontakt medium agresywnego z podłożem betonowym.

Realizujemy powłoki dla tac awaryjnych, posadzek, cokołach i fundamentach zbiorników i aparatów technologicznych, wnętrz zbiorników. W ramach realizacji płytek realizowane jest jednocześnie profilowanie podłoża pod płytkę (wymagane w większości przypadków). Doświadczenie w zakresie płytkowania zbudowaliśmy w ramach prac na krajowych zakładach przemysłu chemicznego m.in. PCC Rokita, MM Kwidzyń (dawniej International Paper).

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Przedstawicielem (Przenieś na podstronę Kontakt).

Biuro

ul. Szczepankowo 130,
61-306 Poznań

Kontakt

tel. +48 61 670 60 50
info@breston.pl

Więcej...