Powłoki Trudnościeralne

Wykonawstwo powłok trudnościeralnych bazujących na innowacyjnych kompozytach żywicznych z wypełniaczami ceramicznymi stanowią jedną z bardziej wyspecjalizowanych branż realizacyjnych dla Breston.

W ramach tego typu prac wykonujemy zabezpieczenia powierzchni przed nadmiernym ścieraniem wynikającym z procesów fizycznych zachodzących na powierzchni betonu (np. zbiorniki ciecz-ciało stałe, mieszalniki ciecz-ciało stałe, kanały z przepływem burzliwym).

W ramach realizacji działamy głównie na materiałach marki własnej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić rozszerzoną gwarancję. Dużym utrudnieniem przy planowaniu prac jest natomiast wyznaczenie finalnej żywotności powłoki (częstość serwisu). Z uwagi na ogromną ilość zmiennych od których żywotność zależy zawsze przed realizacją rekomendujemy wykonanie testów dla weryfikacji trwałości. Przykładowym testem może być pomiar ubytku grubości na powłoce przez 6 miesięcy z okresową weryfikacją grubości powłoki, na podstawie pomiarów można próbować wyznaczyć realną żywotność powłoki,. Nie jest rekomendowane wykonywanie badań w krótszych okresach czasowych z uwagi na zmianę tempa wycierania się powłoki po „odsłonięciu” wypełnienia ceramicznego (szybkość wycierania w tej sytuacji się obniża).

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Przedstawicielem (Przenieś na podstronę Kontakt).

Biuro

ul. Szczepankowo 130,
61-306 Poznań

Kontakt

tel. +48 61 670 60 50
info@breston.pl

Więcej...