REMONTY INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH

Jednym z obszarów działalności przedsiębiorstwa Breston są kompleksowe remonty instalacji przemysłowych oraz urządzeń technologicznych. Wykonujemy zarówno nowe instalacje, jak również świadczymy profesjonalne usługi remontowe, kierując je między innymi do zakładów chemicznych, petrochemicznych, a także do firm działających w sektorze energetycznym i gazowniczym.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy kompletne naprawy i remonty instalacji przemysłowych, modernizacje, a także montaż rurociągów w pełnym zakresie średnic, grubości ścianek oraz gatunków materiałowych. Nasi pracownicy wykonują wszelkie czynności remontowe i naprawcze w możliwie jak najkrótszym czasie, nie powodując przy tym wyłączeń z ruchu rurociągów, zbiorników czy wymienników ciepła.

Przeprowadzając remont instalacji przemysłowej, szczególną uwagę zwracamy na aspekt bezpieczeństwa, gdyż funkcjonowanie wszystkich urządzeń wchodzących w skład całego układu technologicznego musi uwzględniać ich warunki bezpiecznego działania. Dotyczy to w szczególności tych procesów przemysłowych, które w sposób pośredni lub bezpośredni wiążą się z przebiegiem różnego rodzaju reakcji chemicznych bądź ze zmianą stanu skupienia substancji, stwarzając tym samym realne zagrożenie dla zdrowia i życia ludzkiego, budynków oraz środowiska przyrodniczego.

W zakresie remontów instalacji przemysłowych firma Breston swoim klientom oferuje między innymi:

  • uszczelnianie zbiorników betonowych, stalowych i z TWS,
  • montaże, izolacje oraz uszczelnianie rurociągów, w tym naprawy oraz wymianę uszkodzonych odcinków,
  • modernizację wymienników ciepła,
  • naprawy różnego rodzaju konstrukcji betonowych i stalowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie, a także rozbudowane zaplecze sprzętowe i materiałowe, pozwalają na świadczenie najwyższej jakości usług remontowych w zakresie instalacji przemysłowych, które realizujemy dla największych przedsiębiorstw z branży chemicznej, petrochemicznej, gazowniczej, energetycznej, cementowej, spożywczej i wielu innych.

Biuro

ul. Szczepankowo 130,
61-306 Poznań

Kontakt

tel. +48 61 670 60 50
info@breston.pl

Więcej...